Víc Prima aneb podzimní schéma

10. srpna 2015 v 7:54 | JD |  PRIMA SVĚT
Ve čtvrtek 6. 8. představila FTV Prima své novinky pro letošní podzim na všech svých kanálech PRIMA, PRIMACOOL, PRIMA LOVE a PRIMA ZOOM, bohužel se nepotvrdila spekulace, že Prima představí nový kanál s pracovním názvem Prima2.
Prima zahájí své podzimní vysílání v pondělí 24. srpna a hlavní novinkou letošního podzimu bude nově připravený seriál Přístav, kde se v hlavní roli představí Martin Dejdar a objeví se některé postavy ze seriálu Svatby v Benátkách - José, Roman (fotograf ze svatebního salonu) a rodiče v podání Ladislava Potměšila a Hany Brzobohaté a jejich dcery Petry Hřebíčkové. Přístav uvede Prima v pondělí a ve středu ve 20:15.
V úterý ve 20:15 odvysílá Prima premiérové díly poseldní řady (konečně!) seriálu Cesty domů. Další premiérovou poslední řadu čeká seriál Všechny moje lásky, který Prima nasadí na čtvrtek ve 20:15.
Nedělní večer bude patřit druhé řadě seriálu Vinaři, který měl minulý podzim fenomenální úspěch. tentokrát se děj přesouvá na sever Čech - proto byla upravena i titulní píseň, kterou jen Chinaski trochu přezpívali.
Na obrazovku v¨rací šéf Zdenka, který se objeví ve čtrtek ve 21:35 jeho Ano, šéfe bude následně střídat Ano, trenére!, kde roli vělkého treného ztvární Franz Straka. Půjde o princip stejný jako v Ano, šéfe! jen z prostředí venkovského fotbalu.
Ktrom těcto pořadů se Prima rohodla ponechat nebo vrátit na obrazovku . vychytávky Ládi Hrušky (neděle 12:00), Gondici s.r.o. (sobota 17:35), karolína, domácí kuchařka (sobota podvečer), Teď vaří séf (neděle 18:00). Prostřeno (pondělí-pátek 17:50), očima Josefa Klímy (úterý 21:35), Show Jana Krause (středa 21:35).
Velkým překvapením je, že v žádné novince se neobjeví Leoš Mareš, který měl moderovat českou Pevnost Boyard. Místo toho se vrací Česko Slovensko má talent, který Prima původně vysílat nechtěla. (čtvrtek a sobota ve 20:15).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama