Prima2, Přístav, Prima ZOOM HD aneb Prima dnes odhalí podzimní novinky

6. srpna 2015 v 8:17 | JD
Televize Prima dnes odhlaí novinky do svého podzimního vysílání a musíme věřit, že to bude pecka, která Primě vrátí diváky, její sledovanost totiž neustále klesá a na jaře už ani nefungoval seriál Cesty domů, který se podle režiséra Adamce již přestal natáčet.
Pojďme se podívat co by dnes mohla Prima představit. Již dlouho se spekuluje o chystaném kanálu s pracovním názvem PRIMA2, který byl oznámen již na podzim loňského roku, s tím že měl odstarovat letos na jaře a stále nic. Prima2 by alespoň trochu zvýšila celkový podíl ve sledovanosti celé skupiny FTV Prima, která se nyní pohybuje okolo 20%. Dalším možným tématem je spuštění vysílání HD kvalitě u kanálů PRIMA LOVE a PRIMA ZOOM, která by si svoje "hádéčko" určitě zasloužila. Již známou věcí, je že se letos Prima nepřipolila k projektu sloenské JOJ k formátu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, podle spekulací Prima na letošní podzim připravila velkolepou show s Leošem Marešem a na TALENT již nezbyly peníze. Talent by se možná ze záznamu mohl objevit na Primě COOL.
Novou seriálovou tvorbu by na podzim měli obohatit Vinaři 2, avizovaný seriál Přístav nebo připravované VIP vraždy společněš se sitkomem Opilý kuře s Kristýnou Leichtovou, známu ze sitkomu Comeback, kde hrála Ivušku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama