Podzimní novinky na Barrandově: Štiková a Babica

5. srpna 2015 v 12:45 | JD |  MEDIÁLNÍ SVĚT
TCHYNĚ
Nevidíte už světlo na konci tunelu? Pronásledují Vás exekuce? Neposlouchají Vás vlastní děti? Manžel chodí věčně opilý z hospody? Nechte si poradit zkušenou a velmi svéráznou "TCHYNÍ". Žena, která obrátí Vaši domácnost vzhůru nohama! "Do pořadu si vybírám rodiny, které mají problémy. Těmto rodinám se budu snažit ze svých vlastních zkušeností poradit, aby se jejich rodinná situace zlepšila. Na natáčení jsem se moc těšila, je to pro mě obrovská výzva," prozradila o nové reality show Monika Štiková. Stačí jí jen několik málo dní, aby v chaosu zavedla jasný řád. Dítě bude poslušné, manžel Vás bude milovat, a starosti se rozplynou. Díky specifickému typu reality show a osobitému přístupu Moniky Štikové divák nahlédne nejen do soukromí českých domácností, ale v každé epizodě se nechá strhnout novými a novými životními situacemi, které jsou mu mnohdy velmi blízké.

POPELKA
Která žena by nemilovala nakupování, a když se k tomu ještě připojí touha vytáhnout se před trojicí závistivých soupeřek, zajímavými módními kreacemi jenom srší. Čtveřice soutěžících musí zvládnout s 10 000 korunami v kapse nejen své rivalky, ale i časový limit 2 hodin, během kterých se z ošklivého káčátka musí stát krásnou labutí. Nesnadný úkol ženám neulehčí ani jejich manžel nebo přítel, který se svou drahou polovičkou utrápeně a s nechutí obchází všechny obchody. Zatímco jedna soutěží běhá jako smyslu zbavená z obchodu do obchodu, aby ukořistila ty nejlepší kousky, další tři se baví na její účet. Šmejdí hlava nehlava v jejím šatníku a vybírají ty "nejlepší" výstřelky poslední módy. Po vyčerpávajícím "maratonu" v obchodním centru se na konci každého dne stává z POPELKY princezna, která od svých konkurentek získává body. Nejlépe hodnocený outfit vítězí. Jenže pozor, svou roli zde sehrává i rádce - stylista, který může ještě poslední den svým bodováním pořádně zamíchat pořadím. Všechny soutěžící si domů odnášejí svůj nákup, a vítězka celého týdne ještě k tomu vyhrává 10 000 korun.

BABICA VS. SAPÍK
Širokou veřejností milovaný kuchař Jirka Babica se vrací, ale nebude to mít vůbec jednoduché, na záda mu bude dýchat uznávaný nestor české gastronomie, kuchař Jaroslav Sapík. Tito dva se proti sobě však nepostaví jako úhlavní nepřátelé, ale jako rovnocenní partneři. Rozdíl je pouze v přístupu, nikoli v kvalitě. Když dva dělají totéž, není to totéž. Stejná sada základních surovin a zcela odlišná jídla. "Bude to souboj receptů a postupů při vaření, Jardův precizní a můj trochu lehkovážný, ať si lidé vyberou. Víc prozrazovat nechci, dívejte se a uvidíte," říká Jiří Babica. "Diváci se mohou těšit jak na nové recepty, tak na zapomenuté recepty, ale v takové formě, že je budou moci použít u sebe doma v kuchyni. Není to jen pro profesionály. Ale vzhledem k tomu, že Jirka je improvizátor a já zase pedant, tak se zde budeme trošku střetávat," prozradil Jaroslav Sapík. Zajímavé recepty ze zná


Zdroj: tisková zpráva TV Barrandov

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama